Antegro Logistika maanteetranspordi teenused


Pakkumaks teie ettevõttele kõige optimaalsemaid lahendusi, oleme välja töötanud 3 eriliiki teenust nii riigisisese transpordi jaoks kui ka rahvusvahelise transpordi jaoks, pakkudes erineva tarnekiirusega ja hinnaga teenuseid.

 Tavateenused

  1. Tavateenus riigisisene – põhisuundadel kui tellimus saabub enne kell 12, kaup kohale järgnevaks päevaks. Kaugematel sihtkohtadel/mitmeosaliste transportide puhul + 1 päev.
  2. Tavateenus rahvusvaheline – Tarneajad vastavalt suundadele ja kokkuleppele. Kaubakorje reeglina 3 päeva jooksul alates tellimuse tegemisest.
Kui hind on kõige olulisem!
Ultra economy flex teenused


  1. Ultra economy flex teenus riigisisene – Sobilik teenus kliendile kellel ei ole tarneaeg fikseeritud, kuid on oluline hind. Teenus seisneb selles, et kasutatakse terminalide teenuseid, et kaup ühildada teiste sarnaste kaupadega, saavutades märgatavalt soodsam hind, kuid kaubakorje ning tarneaeg võib pikeneda kuni 4 päeva võrreldes tavateenusega. Tarneaeg ei ole fikseeritud, vaid on 1-6 tööpäeva olenevalt kaupade voost. Hinnad võrreldes tavateenusega 15-40% soodsamad. Unikaalne teenus Eestis.
  2. Ultra economy flex teenus rahvusvaheline – Teenuse olemus identne eelnevaga, kuid tarneaeg võib pikeneda kuni 2 korda võrreldes tavateenusega. Hinnad 10-40% soodsamad võrreldes tavateenusega.
Kui kiirus on kõige olulisem teenused
Ekspressteenused

  1. Ekspressteenus riigisisene – Kiirteenus vastavalt kauba olemusele sobiva autoga ning kokkuleppehinnal. Tarne samal päeval kui korje, igasse Eesti otsa.
  2. Ekspressteenus rahvusvaheline – Identne eelnevaga, kuid tarne vastavalt kokkuleppele nii kiiresti kui võimalik.


Mida sisaldab endas pakutav transpordihind?

Meie eesmärk on lihtne hinnapoliitika, seega ei kasuta me kütuse lisatasusid (BAF) nagu paljud teised transpordifirmad. Pakutud hind on lõplik, lisandub vaid käibemaks.

Hind sisaldab:

  • Ühte peale- ja mahalaadimiskohta.
  • Peale- ja mahalaadimisaega vastavalt kauba arvestuslikule kaalule: pisipakk - 10 min; kuni 5000 kg - 30 min; 5001 kg kuni 10 000 kg - 45 min; 10001 kg kuni täistreiler - 2 tundi. Juhul, kui laadimine viibib, fikseeritakse see veokirjas ning iga järgnev alustatud ootetund kuulub eraldi tasustamisele - 20 eur/tund; seisupäev 160 EUR.
  • CMR kindlustust kuni 8.33 SDR brutokilo kohta (1 SDR=~1,2 EUR) ja ekspedeerija vastutuskindlustust. Kuna CMR kindlustus on piiratud vastutusega, soovitame sõlmida täiendav veosekindlustus.